Vitamin A (Retinol)

Sila vitamínu A

Dôvod, prečo naše vlasy, koža a nechty nevyhnutne potrebujú vitamín A, je jednoduchý – je obsiahnutý vo všetkých bunkách tela.

Je dôležitý aj preto, že podporuje tvorbu kožného mazu. Vďaka tomu sú vlasy aj pokožka vláčnejšie. Naopak, ak vitamín A v tele chýba, prejaví sa to rozsiahlym vypadávaním vlasov. Avšak to hrozí aj v prípade, ak to s vitamínom A preženieme a predávkujeme sa ním.

Základom je zabezpečiť si pestrú a vyváženú stravu, ktorá dodá telu aj vlasom prospešné látky v primeranom množstve. Ich výživa zvnútra je minimálne rovnako dôležitá ako kvalitná vlasová kozmetika, preto nezabúdajme ani na vitamínové vlasové doplnky s obsahom všetkých potrebných živín.

Bloom Robbins pre krásne a zdravé vlasy

V Bloom Hair vlasových produktoch s obsahom vitamínu A nájdete všetko potrebné pre rast a lesk vlasov. Sú účinné proti vypadávaniu vlasov, zamedzujú predčasnej tvorbe šedín a v pri pravidelnom užívaní zabezpečia vlasom extra výživu a hydratáciu.

Vhodné pre všetky typy vlasov, mužov, ženy aj deti nad 12 rokov. Dávku vitamínu A navyše ocenia aj dojčiace ženy či tehuľky v špeciálnych gumíkoch pre mamičky.

Späť na ingrediencie