My sme
Bloom Robbins

Na úplnom začiatku Bloom Robbins stál mladý pár zo Slovenska. Ich cesta začala v roku 2015, keď začal vývoj prvého produktu pre ich vtedajšiu značku Bloom Hair, dieťa Bloom Robbinsu. Do dnešného dňa sa im podarilo nielen stať sa najpopulárnejším výživovým produktom na vlasy na Slovensku a v Čechách, ale aj expandovať do 5 krajín v Európe a do USA.

viac o našom príbehu

ZAČALO TO VLASMI, ktoré milujeme obaja

“Aj pre tie naše sme vždy chceli len to najlepšie. Náš prvý produkt sme vytvorili pre ľudí, pre ktorých vlasy nie sú len vlasmi, ale sú neoddeliteľnou súčasťou ich jedinečnej osobnosti a spôsobu sebavyjadrenia.

Lebo presne tak to cítime. 

Poznáte to, s krásnymi vlasmi sa svet dobýja ľahšie. 

Za posledné roky sme si však uvedomili, že chceme vytvárať úžasné produkty, ktoré by pomohli čo najviac ženám na celom svete rozkvitať do maximálnej krásy. Aby sa aj vďaka našim produktom ženy cítili viac sebavedomo a sexy. Krásne a plné života. 

A preto dnešný Bloom Robbins už nie je len o vlasoch. Je o krásnej pokožke, zdravom spánku, imunite či trávení, pretože veríme, že naozajstná krása žiari zvnútra. 

Veríme, že každá žena si zaslúži žiariť.”

Adam a Zuzana Cvik - zakladatelia značky Bloom Robbins

Pozri sa ako sme rástli

naše veľké míľniky
 • 2023

  2023

  Bloom Hair sa zmenil na Bloom Robbins

  Už to nebude len o vlasoch. Veríme, že naozajstná krása žiari zvnútra a práve preto bude aj o krásnej pokožke, lepšom spánku, imunite a trávení.
  2023

  Nové produkty

  Do roku 2023 sme vstúpili ako silný hráč s výživovými doplnkami. Začni si užívať svoju dennú dávku vitamínov v hravej gumíkovej forme. Poznáš už všetky naše nové best-sellery?
 • 2023

  Bloom Robbins v televízií

  Wow! Od marca 2023 máš možnosť vidieť svoj obľúbený beauty brand už aj v televízii. Ak si našu reklamu už videla, sme zvedaví ako sa ti páčila.
 • 2022

  2022

  Príprava novej éry

  Nemožné sa stalo skutočnosťou. Z Bloom Hair - milovaného brandu, ktorý postupom času okrem Zuzka a Adama začalo tvoriť ďalších 20 ľudí, sa stáva niečo nové. A my ťa vítame v ére Bloom Robbins, na ktorú sme sa pripravovali počas celého roka 2022.
  2022

  Ovocná chuť

  Neustála túžba zlepšovať naše produkty viedla k vylepšeniu vzhľadu a chute našich gumíkov. Pre ešte výnimočnejšiu chuť sme začali používať výhradne prírodné farbivá a dochucovadlá. Za ovocnou chuťou našich gumíkov sa tak skrýva naozajstné ovocie.
 • 2022

  Ocenili nás aj v zahraničí

  Naše slávne jednorožcové gumíky na vlasy vyhrali prestížne beauty ocenenia.
  2022

  Bojujeme za silnejšie a sebavedomejšie ženy

  Strata vlasov pre ženy, ktoré prekonali rakovinu je veľký zásah do ich sebavedomia a ženskosti. Práve preto sme sa rozhodli pravidelne zásobovať našimi produktami neziskovú organizáciu Amazonky, ktorá tieto ženy združuje. Počas októbra sme pre Amazonky urobili zbierku, v ktorej sa nám podarilo vyzbierať 1900€. S WomanUp každý mesiac usporadúvame Bootcamp dopomáhajúci ženám k vzdelaniu a ich sebarozvoju.
 • 2022

  Viac ako 500 predajní

  Už nie sme len online. Nájsť nás môžeš na pultoch drogerií TETA a v stovkách lekární po celom Slovensku.
  2022

  ELLEphoria a FOR BEAUTY

  Záleží nám na tom spoznávať vás, naše zákazníčky osobne. Práve preto sa zúčastňujeme beauty festivalov, rovnako ako aj veľtrhov na Slovensku a v Čechách.
 • 2021

  2021

  Vitaj Bloom Hair for new mommies

  Tehotenstvo prináša v živote ženy rôzne zmeny. Nemali by si ho však odniesť vlasy! Nad týmto posolstvom sa intenzívne zamýšľala Zuzka práve počas svojho tehotenstva. A práve preto vznikli gumíky, ktoré dodávajú to najlepšie pre zdravé a krásne vlasy aj tehotným a dojčiacim mamičkám.

  Vývoj nových produktov

  Rozhodli sme sa, že nechceme zostať iba pri vlasoch. Chceme aby sa ženy cítili sebavedomé a silné v celom svojom tele. Práve preto sme tvrdo pracovali, a začali sme vývoj nových produktov, ktoré ti postupne predstavíme. Dôraz na TOP zloženie je v našej DNA.
 • 2021

  Expandujeme na nové trhy

  A tak sme rástli ďalej... V roku 2021 sa nám podarilo otvoriť poľský a maďarský trh. O rok neskôr aj slovinský, rumunský či nemecký. Momentálne však vrámci násho EU storu fungujeme a balíčky doručujeme po celej Európe.
  2021

  Posilňujeme tím

  Síce sme značku založili ako náš spoločný projekt, pochopili sme, že potrebujeme rásť a rozširovať náš hviezdny team. Práve preto sme sa z 2 zakladajúcich ľudí pomerne rýchlo rozrástli na 12. A ideme ďalej!
 • 2020

  Obsadenie slovenského a českého trhu

  Do dnešného dňa sme jednotkou v predaji vlasových vitamínov v týchto dvoch krajinách a miluje nás nielen množstvo známych tvári, ale hlavne vás - našich jedinečných zákazníčiek!
 • 2019

  Vstup na česko-slovenský trh

  Až v roku 2019, 2 roky po začatí predaja v Amerike, sa Bloom Hair dostáva aj na česko-slovenský trh.
 • 2018

  Vývoj gumíkov Healthy Hair by Bloom Hair

  Keďže nie každej žene vyhovuje kapsulová forma užívania vitamínov, zamysleli sme sa nad tým, ako túto "medicínsku" časť odstrániť. Prišli sme s myšlienkou vytvoriť výživový doplnok, stále s nadupaným zložením, avšak v chutnej gumíkovej forme, ktorá bude predstavovať hravú cestu užívania vitamínov.
 • 2017

  1. produkt predstavený verejnosti

  Tadá! Tak po 2 rokoch vyvíjania prišla chvíľa, na ktorú všetci čakali. Do nášho novo otvoreného officeu nám prišla prvá várka našich Bloom Hair kapsúl. A s ňou aj prvé objednávky a pozitívne ohlasy, ktoré nás utvrdili v tom, že to čo robíme má naozaj zmysel.
  2017

  Dobýjanie USA

  Vždy sme chceli vytvoriť svetový beauty brand a práve preto sme si ako prvú krajinu na predaj svojich výrobkov vybrali USA. Bohatý americký trh nás prijal a pomaly sme začali spoznávať ako podnikanie za veľkou mlákou funguje.
 • 2017

  Fotoshooting na Bali

  Vždy nám záležalo na vizuálne krásnej prezentácii nášho brandu. Práve preto sme si ako destináciu na prvé fotenie produktov Bloom Hair vybrali Bali.
 • 2016

  Vytvorenie identity Bloom Hair

  Neskôr prišla na rad kreatívna časť nášho podnikateľkého procesu. Vymyslieť názov, ktorý bude celá značka niesť. Rozhodli sme sa vtedy pre poetické pomenovanie "Bloom Hair", s hlavným claimom celej komunikácie - "Let you hair bloom with Bloom Hair." Prvé návrhy nášho obalu nám robilo grafické štúdio z Austrálie. Dôvod bol jednoduchý... Vždy sme mali slabosť pre australský dizajn :)

  Hľadanie toho pravého výrobcu

  Nájsť vhodného výrobcu, ktorý spĺňa tie najvyššie štandardy kvality nie je jednoduchá úloha. Preto sme neváhali obletieť celú Európu od Ženevy až po Londýn, kým sa nám podarilo nájsť tých pravých partnerov pre výrobu našich výnimočných produktov.
 • 2015

  2015

  Začiatok našej cesty za krásnymi vlasmi

  Na úplnom začiatku stál náš ambiciózny plán vyvinúť produkt s tak účinným zložením, ktorý dokáže ženám úspešne pomôcť k zdravým a krásnym vlasom bez kompromisov. Dôvod bol jednoduchý. Milujeme vlasy a chceme aj pre tie naše len to najlepšie. Prvý koncept produktu, na ktorom sme začali pracovať boli kapsulové vitamíny na vlasy.
Hlavné piliere Bloom Robbins

NAŠA FILOZOFIA,
za ktorou si stojíme

Našim hlavným cieľom je podporovať ženy vo všetkých oblastiach ich rozvoja. Chceme aby sa cítili sebavedomé a krásne, nech sú si vedomé toho, že môžu dokázať naozaj čokoľvek. Práve preto im prinášame prémiové doplnky stravy bez kompromisov!

Viditeľné výsledky

Klinicky testované ingrediencie

Prírodná ovocná chuť

Gumíky ktoré si zamilujete

Bojujeme za silnejšie a
sebavedomejšie ženy

Ako značka sme si dali záväzok neustále pomáhať ženám a dodávať im silu a šance na úspech. Spolupracujeme s neziskovými organizáciami:

Amazonky

Strata vlasov pre ženy, ktoré prekonali rakovinu je veľký zásah do ich sebavedomia a ženskosti. Práve preto sme sa rozhodli pravidelne zásobovať našimi produktami neziskovú organizáciu Amazonky, ktorá tieto ženy združuje.

Woman up

S Womanup každý mesiac usporadúvavame Bootcamp dopomáhajúci ženám k vzdelaniu v oblasti ich self-developmentu. Máš aj ty záujem vzdelávať sa spolu s nami? Daj nám o tom vedieť!