Vyber si ten pravý svadobný účes

Vyber si ten pravý svadobný účes

Prirodzená

Rozpustené vlasy sa stávajú čoraz väčším trendom. Môžu byť strapaté alebo jemne uhladené, no prirodzene povievajúce okolo tvojej tváre. Upútaš tak pozornosť skôr na šaty, ktorých výberu si venovala určite nemálo času, na závoj, či iné doplnky. Tak to spravila aj herečka Sophie Jonas (rod. Turner) pri svadbe so spevákom Joe Jonasom a bola skrátka dokonalá. Zvýraznila tak najmä svoje svadobné šaty, závoj a kyticu.

Doplnky

Ak už si sa rozhodla pre rozpustené vlasy, rovné, či s jemnými vlnami, a nechceš riešiť závoj, kvety ani korunku, stav na čelenku presne podľa tvojho vkusu. Môže byť ozdobená napríklad kamienkami alebo perlami. Na jemnú perlovú čelenku stavila aj herečka a speváčka Hilary Duff a vyzerala úžasne. Ako sa hovorí, menej je niekedy viac.

Pol na pol

Ak sa nevieš rozhodnúť, či ísť do rozpustených alebo vypnutých vlasov, stávkou na istotu sú vlasy napoly rozpustené a napoly vypnuté. Aspoň ti nebude tak teplo ako pri rozpustených vlasoch a takýto účes by ti mal aj dlhšie vydržať. Alebo radšej zvolíš strapatý cop ako podnikateľka a fashion influencerka Olivia Palermo? Je to len a len na tebe.

Vrkoč

Ak máš dlhé a husté vlasy, čo takto ísť do pleteného vrkoča? A doň si nechať zapliesť napríklad kvietky alebo iné drobné šperky?

Vyčesané vlasy

Taký drdol alebo vyčesaný účes sa hodí najmä ku klasickým šatám či k šatám s lodičkovým výstrihom, prípadne so zapínaním až ku krku. Nič nepokazíš ani tým. Ešte k nemu zvoliť doplnky podľa tvojho vkusu a účes máš vybavený.

Kvety

Nie len na stoloch a v kytici, ale aj na hlave. Trendom sú veľké čelenky alebo vence z kvetov. Môžu byť vyrobené z umelých kvetov, alebo aj zo živých, záleží na tebe. Živé kvety bude však treba nachystať tesne pred obradom, aby si udržali svoj fresh look. Kvetová čelenka bude pasovať k rozpusteným vlasom, ale aj k drdolu či vrkoču. A nemusíš mať ani dlhé vlasy, svedčí aj krátkovláskam. Napríklad Rose Leslie si na svoju svadbu s Kitom Haringtonom zvolila kvetovú čelenku a zároveň závoj, pričom vlasy si nechala voľne rozpustené. Aspoň nepresedela u kaderníka 2 hodiny pri vymýšľaní účesu.

Hustá hriva

Príčesky sa ti protivia a tvoje vlasy sú, s prepáčením, ako „ocikaná slama“? Do svadby máš ešte dosť času. Skús posilniť zdravie a krásu svojich vlasov a prinavráť im lesk dvomi kapsulami alebo gumíkmi denne po raňajkách. Bloom Robbins  vitamíny obsahujú dokonale vyvážené zloženie vitamínov a minerálnych látok, ktoré posilnia tvoju korunu krásy, dodajú jej lesk a podporia aj rast tvojich vláskov. Pre dokonalú hrivu len to najlepšie!