Ružový
MESIAC

Ružový október je mesiacom, kedy sa celosvetovo upriamuje pozornosť na ochorenie rakoviny prsníka a práve ružová farba je symbolom solidarity so ženami, ktoré trpia týmto onkologickým ochorením. A aj my v Bloom Robbins máme potrebu zapojiť sa a šíriť povedomie o nástrahách tohto ochorenia.

Aj vďaka tebe MÔŽEME POMÁHAŤ

V Bloom Robbins bojujeme za silnejšie a sebavedomejšie ženy a preto sme sa rozhodli aj tento rok finančne pomôcť občianskemu združeniu Amazonky, ktoré pomáha ženám s týmto ochorením. Počas celého mesiaca október darujeme 1% z každej objednávky občianskemu združeniu Amazonky. Minulý rok sa nám spoločne s vami podarilo vyzbierať sumu 1900€, ktorú sme odovzdali predsedníčke združenia, Evke Bacigalovej.

Pomáhame, LEBO CHCEME

Vieme, že vlasy sú, hneď po strachu z následkov choroby a veľkého neznáma, druhá vec, ktorá straší ženy po oznámení choroby. Pravidelne zásobujeme občianske združenie Amazonky našimi vitamínmi na vlasy, ktoré vedia dopomôcť následnej regenerácii vlasových folikúl a navrátiť rast vlasov. Každá žena túži mať nádherné vlasy, no ženy, ktoré si prechádzajú týmto ochorením po tom túžia o niečo viac.

odporúčané produkty